Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Sezóna jídel na dovolenou právě začala. Nové kreativy už teď naleznete v systému.

----------------------------------------------------

Affiliate program

Díky partnerskému (affiliate) programu HamHam.cz, můžete získávat provize z uskutečněných objednávek. Stačí mít webovou stránku, profil nebo stránku na sociálních sítích, e-mailovou databázi, či jiný on-line zdroj návštěvnosti přes které budete naše jídlo propagovat a jako odměnu dostávat část ze zisku z objednávky Vámi přivedeného zákazníka.

Základní informace o affiliate progamu:

Provize se odvíjí od obratu a struktura je následující:

0-20 000 Kč obrat = 10% provize

20 000 - 30 000 obrat = 15% provize

30 000 a výše = 20% provize

3% provize za opakující se objednávky po dobu jednoho roku - více informací

  • Cookies 30 dní

  • Výplata od 500 Kč

  • Schvalování konverzí (provizí) 1 měsíčně

  • Materiály k propagaci: odkazy, bannery, XML feed

  • Specializované bannery podle akce

 

Cílová skupina zákazníků:

Aktivní lidé, ženy: 18 - 44, muži 18 - 54. lidé kteří jedou na dovolenou s vlastním stravováním, nebo jezdí na chaty.

Proč lidé nakupují u HamHam.cz:

  1. Naprosto zásadní je pro nás kvalita surovin a hotového jídla. Takže když je na obalu napsané 100g libového kuřecího masa, můžete si být jistí, že nenajdete nic jiného, libová kuřecí prsa nejvyšší jakosti.

  2. Jídlo je prodáváno ve varných sáčcích, to znamená, že jej umístíte na 10 minut do vroucí vody (90-100 stupňů stačí aby jídlo bylo ve vodě, nemusí se vařit) a můžete servírovat - využijí maminky s dětmi a lidé, kteří nemají mnoho času - sáčky jsou opravdu varné, takže je možné jídlo vařit a zároveň se žádné škodliviny z plastu nedostanou do jídla.

  3. Jídlo vydrží 6 týdnů, prodloužili jsme doby spotřeby. Máme vše testováno certifikovanou laboratoří. Naše kuchyně splňuje normu HACCP. Lze si tedy vytvářet denní, týdenní ale i měsíční jídelníčky.

  4. Jídlo je chutné a levné.

 

Vhodná propagace:

Blogy a magazíny o jídle, receptové weby, specializované affiliate mini-stránky zaměřené na několik produktů, souhlasný e-mailing na vaše e-mailové kontakty, sdílení na sociálních sítích.

Affiliate manažer

O tuto kampaň se stará affiliate manažer Jaroslav Janíček a můžete jej kdykoliv e-mailově, nebo telefonicky kontaktovat. Rád Vám poradí s registrací do programu, vhodnou propagací, informacemi o nejprodávanějším sortimentu, atp...